Po stazama Dobrinjštine 01.05.10.

Turistička zajednica Općine Dobrinj

Planinarsko društvo „Obzova“ Krk

Poštovani ljubitelji prirode i Dobrinjštine!

U sklopu proširenja turističke ponude u našoj općini, organiziramo planinarski pohod po stazama Dobrinjštine pod nazivom

„HODIT, ĆAKULAT I DOBRINJŠTINU UPOZNAT“ dana 1. maja. 2010. sa tendencijom da postane tradicionalan.

Ove godine bi krenuli u 10 sati iz Šila uz more, popeli se uz maslinike do Polja, produžili za Žestilac, Gostinjac, Sveti Vid i Dobrinj – staro perilo, a vratili se kroz Hlapu, Županje, Jecalovo selo do Polja gdje bi upriličili druženje uz topli obrok i muziku.

Hodalo bi se u dvije grupe predvođeni  našim vodičima, a kraća staza bi završila u Polju ( cca  sat vremena hoda), gdje bi uz društvene igre mogli dočekati povratak druge grupe.

Preporučujemo sportsku obuću i odjeću, kao i zaštitu od sunca.

Iznos kotizacije za pokriće tekućih izdataka je 15 kuna.

Pozivamo Vas da se uključite i na taj način pridonesete promoviranju našeg kraja. Dovedite svoje prijatelje, znance, svi ste dobrodošli!

Za sve informacije kao i prijavu za sudjelovanje kako bi mogli ovu akciju uspješno organizirati, molimo obratite se  kontakt osobi:

Katica Dunato, Polje

mob. 091 528 3017