27.11. Vrbnik - Mali Hlam

Mjesto i sat polaska: kod vinarije Katunar 9:00 sati

Povratak: oko 15:00 sati

Troškovi: vlastiti prijevoz do Vrbnika

Opis izleta: Katunar-Pod čerenec-Tohoraj-Pod mali hlam-Mali hlam-Čičiće-Lug-Katunar

Rok prijave: subota do 18:00 sati

Zahtjevnost staze: kondicijski i tehnički nezahtjevno (ukupno oko 5 sati hoda)

Oprema: osnovna planinarska oprema, zaštita od kiše i vjetra. Hrana i piće iz ruksaka, ponijeti dovoljno vode

Prijavom na izlet svaki član Društva potvrđuje da je upoznat sa zahtjevima izleta, da ispunjava zdravstvene, fizičke i tehničke uvjete za sigurno sudjelovanje na izletu, da ima uplaćenu članarinu HPS-u za tekuću godinu te da pristupa izletu na vlastitu odgovornost. Sudionik je dužan tijekom izleta slušati upute vodiča. U slučaju loših vremenskih prilika ili drugih nepredviđenih okolnosti, vodič ima pravo promijeniti rutu ili otkazati izlet.